The Bicester Collection

Unutulmaz Bir Alışveriş Deneyimi

En yeni trendlerle açık havada buluşun

Avrupa ve Çin genelindeki 11 açık hava destinasyonu ile The Bicester Collection'da unutulmaz bir alışveriş deneyiminin keyfini çıkarın. Dünya standartlarında markalar. Eşi benzeri olmayan misafirperverlik. Meşhur restoranlar. Olağanüstü tasarruflar!

İş ortağımız

Size özel teklifimiz

Wyndham Rewards üyeleri için 31 Aralık 2022'ye kadar Avrupa'daki dokuz Village’dan herhangi birinde geçerlidir

  • Satın alımlarda %10 tasarruf

  • Ücretsiz içecek kuponu

Ek sezon teklif dönemlerini keşfetmek için Village web sitelerini ziyaret edin ve önde gelen lüks markaların daha da muhteşem indirimlerinin keyfini çıkarın. Ayrıca, Sanal Alışveriş hizmetimizle artık favori Village butiklerinizdeki koleksiyonları size uygun bir yer ve zamanda keşfedebilirsiniz.

Teklif nasıl talep edilir

  1. %10'luk indirimi kullanmak için, aşağıdaki ilgili linki seçerek VIP Pass'ınızı indirmeniz, QR kodunu e-Cüzdanınıza eklemeniz ve katılımcı butik ve restoranlarda göstermeniz yeterlidir.

  2. İçecek kuponunuzu almak için, Village’a vardığınızda Turist Danışma Merkezi/Konsiyerj Hizmetlerinde VIP Pass'ınızı ibraz etmeniz yeterlidir.

    *Şartlar ve Koşullar geçerlidir

Aşağıdaki ilgili Village’dan VIP Pass’ınızı indirin:Şartlar ve Koşullar için buraya tıklayın


*Katılımcı butik ve restoranlarda Village fiyatına indirim uygulanır. Bu promosyon, Olağanüstü İndirim teklifleri ve içecek ikram kuponu dahil başka herhangi bir teklifle birlikte kullanılamaz. Teklif, indirim dışı dönemlerde (Haziran ve Aralık) ve indirim dönemlerinde (Temmuz ve Ocak) Maasmechelen Village’da geçerli değildir. Ücretsiz 10 £/€ içecek kuponu Bicester Village, Fidenza Village ve Maasmechelen Village'daki herhangi bir kafe veya restoranda kullanılabilir. 10 €'luk ücretsiz içecek kuponu şu yerlerde kullanılabilir: Kildare Village'daki Dunne & Crescenzi l'officina restoran ve kafe, La Vallée Village’daki Amorino ve Las Rozas Village’daki Cristina Oria. La Roca Village için ücretsiz 20 €'luk içecek kuponu sadece Pasarela'da kullanılabilir. Günün yemeği kuponları Ingolstadt Village ve Wertheim Village’da sunulacaktır. Tüm şartlar ve koşullar için lütfen buraya tıklayın. Lütfen ilgili Village’ın Sanal Alışveriş hizmetlerine erişebilmek için o Village’ın bulunduğu ülkede ikamet ediyor olmanız gerektiğini unutmayınız.

Virtual Shopping

Discover Virtual Shopping

Shop with your favourite boutiques from the comfort of your home with our new Virtual Shopping service. Connect with the brands of your choice during a private virtual appointment and enjoy direct delivery to your door.